Kontakt
Telefon +46 10 48 48 300
Email info@enterarkitektur.se

Adress
Göteborg Vasagatan 46, 411 37
Jönköping Lantmätargränd 59, 553 20

Enter Arkitektur AB

Generell kontakt

Telefon +46 10 48 48 300
Email info@enterarkitektur.se

Adress

Göteborg

Vasagatan 46
411 37 Göteborg

Jönköping

Lantmätargränd 59
553 20 Jönköping

Medarbetare

Gustav Adhagen
Arkitekt MSA (Föräldrarledig)

0104848308
gustav.adhagen@enterarkitektur.se

Stina Ahlgren
Byggnadsingenjör

0104848309
stina.ahlgren@enterarkitektur.se

Guisli Benito
Arkitekt SAR/MSA

0104848314
guisli.benito@enterarkitektur.se

Jonna Berg
Arkitekt SAR/MSA

0104848322
jonna.berg@enterarkitektur.se

Ulrika Cedwin
VD/Kontorschef Göteborg, Arkitekt SAR/MSA

0104848316
ulrika.cedwin@enterarkitektur.se

Louise Edberg
Byggnadsingenjör

0104848319
louise.edberg@enterarkitektur.se

Lis Ejdemo
Arkitektpraktikant

0104848300
lis.ejdemo@enterarkitektur.se

Max Hed
Byggnadsingenjör

0104848325
max.hed@enterarkitektur.se

Johan Hellstedt
Byggnadsingenjör

0104848312
johan.hellstedt@enterarkitektur.se

Anna Hellström
Byggnadsingenjör

0104848318
anna.hellstrom@enterarkitektur.se

Susanne Hulterström
Byggnadsingenjör

0104848328
susanne.hulterstrom@enterarkitektur.se

Erica Ivarsson
Byggnadsingenjör

0104848313
Erica.Ivarsson@enterarkitektur.se

Jan Johansson
Byggnadsingenjör

0104848302
jan.johansson@enterarkitektur.se

Olivia Lilja
Arkitekt MSA (Föräldraledig)

0104848323
olivia.lilja@enterarkitektur.se

Johan Ljungqvist
Chefsarkitekt, Arkitekt SAR/MSA

0104848303
johan.ljungqvist@enterarkitektur.se

Johan Lund
Arkitekt SAR/MSA

0104848305
johan.lund@enterarkitektur.se

Maria Lundahl
Arkitekt SAR/MSA

0104848311
maria.lundahl@enterarkitektur.se

Max Märkel
Arkitekt SAR/MSA

0104848324
max.markel@enterarkitektur.se

Viktor Pernebo
Kontorschef Jönköping, Byggnadsingenjör (Föräldraledig)

0104848304
viktor.pernebo@enterarkitektur.se

Amanda Rosman
Byggnadsingenjör

0104848315
amanda.rosman@enterarkitektur.se

Elias Sandberg
Arkitekt MSA

0104848306
elias.sandberg@enterarkitektur.se

Therese Wallström
Arkitekt SAR/MSA

0104848321
therese.wallstrom@enterarkitektur.se

Fredrik Östling
Byggnadsingenjör

0104848307
fredrik.ostling@enterarkitektur.se

Jobba hos oss

Vi är alltid intresserade av nya kompetenta medarbetare, så skicka gärna in din ansökan med bifogad portfolio.

Skicka mailet till:
info@enterarkitektur.se